#kaufland #katalog #fotografie #food styling #DTP servis
#grafický design #byMAISON

Postarali jsme se o tvorbu srpnového čísla promo katalogu pro společnost Kaufland Česká republika

Pro společnost Kaufland jsme vytvořili nový promo katalog na srpen. V rámci naší spolupráce jde již o pátý katalog, kterým se můžeme pochlubit. Katalog toho obsahuje mnoho – chladničky v našem fotoateliéru byly chvílemi nacpané až k prasknutí.

Milovníky sýrů upoutá hned úvod katalogu, který patří segmentu mléčných výrobků.
Kromě sýrů zaujme řecký jogurt, výborná zmrzlina Carte d’Or či různé druhy lehkých pomazánek. Sekci lahůdek zastupují zejména ryby a delikatesy. Samozřejmostí jsou fotografie vydatně působících uzenin. Katalog uzavírají záběry reprezentující nabídku různých druhů piv na letní osvěžení, prémiového tvrdého alkoholu a kávy.

O vkusné naaranžování jídla a produktů jsme se opět postarali sami. Díky vlastnímu
in-house food stylingu jsme v našem fotoateliéru měli pod kontrolou celý průběh produkce fotografií. Postarali jsme se i o jejich finální úpravu v postprodukci a osadili jsme je do grafiky katalogu.

Výsledek naší práce je k sežrání, přesvědčte se sami.

kaufland anniversary5 fotografiekaufland anniversary5 fotografie 2kaufland anniversary5 fotografie 3kaufland anniversary5 fotografie 4kaufland anniversary5 fotografie 5kaufland anniversary5 fotografie 6kaufland anniversary5 fotografie 7kaufland anniversary5 fotografie 8kaufland anniversary5 fotografie 9kaufland anniversary5 fotografie 10kaufland anniversary5 fotografie 11
kaufland anniversary5 fotografie 12
kaufland anniversary5 fotografie 13
kaufland anniversary5 fotografie 14
kaufland anniversary5 fotografie 15
kaufland anniversary5 fotografie 16
kaufland anniversary5 fotografie 17