Jak jsme rostli v první polovině roku 2019

Od 9. července 2019 2 dubna, 2020 Marketing, Marketing

Dlouho jsme se na našem blogu neozvali. Jediný pádný důvod, kterým to můžeme obhájit, je, že jsme velmi, velmi, velmi tvrdě pracovali. Podívejte se na krátký přehled o tom, co je nového u nás v MAISONu.

Od listopadu minulého roku jsme byli ponořeni do práce na nových a vzrušujících projektech. Během této doby jsme se intenzivně vyvíjeli a dokázali jsme zákazníkům poskytnout kvalitní servis a přijít s mnoha originálními a inovativními značkami, obaly a dalšími projekty.

Nová struktura MAISONu

Chtěl bych vysvětlit novou strukturu, do které se nám podařilo rozčlenit. Toto rozhodnutí bylo nevyhnutelné, protože jsme nabrali mnoho nových a talentovaných kolegů. MAISON působí ve dvou zemích – v Česku a na Slovensku, se sídly v Bratislavě a Praze.

Co se děje v Praze?

Pražská pobočka, zaměřená na packaging, kreativu a tvorbu značek, dostala posilu na pozici Senior Art Director z Dominikánské republiky. Marcos je talentovaný, plný energie a optimismu. To vše přenáší do svých grafických návrhů a konceptů.

Zároveň jsme tým posílili o senior DTP specialistu Pavla, který své dlouholeté, více jak 20leté, zkušenosti z packagingového DTP přinesl do našeho týmu. I nadále si užíváme přítomnost stážistů, kteří nám přinášejí mladou, svěží energii a často také svělé nápady, které jim pomáháme ucelit a zformovat do použitelných konceptů.

Taktéž jsme rozšířili servis našich klíčových klientů. Po letech s nimi spolupracujeme ještě více, ještě blíže, na osobní bázi a v širokém měřítku. Soustředíme se na to, aby byly naše služby perfektní.

WEBDESIGNER roste

Na Slovensku rozvíjíme naše webové stránky Webdesigner.sk a v Čechách Webdesigner.cz, kde neustále přidáváme nové projekty. Naši slovenští kolegové rozšířili svůj tým o nového kodéra.

Naše sekce Webdesigner.sk/.cz produkuje pravidelně weby, značky a loga pro malé a střední klienty a radujeme se z velké poptávky. U WEBDESIGNERa též očekáváme další nárůst týmu.

Přivítejte MAISON DIGITAL

Poslední novinkou je, že jsme našli skvělé lidi pro posílení naší digitální sekce v Bratislavě, kteří vytvářejí nové kampaně pod značkou MAISON DIGITAL. Přivítali jsme tu Zuzku a Janka. Oba přinesli pod naši značku bohaté zkušenosti z agentur. Díky nim dokážeme našim klientům poskytnout fantastický servis v online službách a na sociálních sítích.

Značky WEBDESIGNER a MAISON DIGITAL těží z podpory celého týmu v Praze. Právě tato silná základna dokáže svou flexibilitou a kreativitou dotvářet obsah a grafiku, která navazuje na dlouholeté zkušenosti a kvalitu. Jen díky tomu se neřadíme do role nováčků v oblasti digital marketingu, i když mezi ně s MAISON DIGITAL na slovenském trhu patříme.

V ruce máme jeden velký triumf. Těžíme z velkého týmu, kde se všichni navzájem znají a pomáhají si. Věříme, že právě dostupnost těchto talentovaných lidí je pro finální službu, tedy i zákazníka, velkou výhodou.

Uvidíte nás více v online světě

Díky naší posile vám budeme přinášet pravidelné informace z aktuálního dění, nových projektů, dostupných služeb. Už brzy, v novém kabátě a hlavně mnohem častěji. Budeme je šířit nejen na našem blogu, ale i na většině dostupných sociálních sítí.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Zajímavý obsah budeme produkovat  na LindkedInu, kde budeme kromě standardních postů přispívat i já jako Art Director a Igor Lúčanský jako Managing Partner.

Také nás budete moci potkat na konferencích, jejichž termín a obsah vám dáme vědět dostatečně dopředu pomocí sociálních sítí.