#logo #identita #webdizajn #webdevelopment #monikastabova #architect

Minimalistické, moderní, nenápadné webové stránky na míru pro architekta s mezinárodní působností. Webový design totožný s vizí svého klienta.

 

Osobnost posilující identitu

Při vytváření identity architekta, který jde na trh s kůží na trh, musíme být opatrnější než kdy jindy. Jakákoli negativní konotace nebo špatně zvolená symbolika by mohla mít dopad na sebevědomí samotného člověka. V tomto případě se nám však podařilo najít skvělé řešení kombinací prostřednictvím nejjednoduššího symbolu – dvojtečky.

Dvojtečka za jménem ponechává prostor pro rozvoj identity. Ukazuje, že Monika Stábová není jen architektka, ale že je také profesionálka, designérka a především osobnost s jasnou vizí a stylem. Samotný motiv jsme z identity přenesli do online sféry.

Webový design rozvíjející identitu pro nový horizont

V tištěné podobě je každý symbol nepohyblivý. Díky jeho jednoduchosti jsme mohli dvojtečku přenést na internet. Navzdory omezenému rozpočtu si naši programátoři a kodéři dokázali vyhrát s dvojtečkou, která ožila. Tím jsme dosáhli toho, s čím architekti často bojují – nemožnosti přesvědčit klienta, že pokud dílo ožije, získá nový rozměr.

Záměrně zvolený černobílý design jsme vyvážili ukázkami referenčních projektů architekta, které stránku oživují představením materiálů, dřeva, rostlin a mnoha dalších přírodních prvků. V rámci systému jsme doplnili na míru vytvořený CMS – systém správy obsahu pro co nejjednodušší ovládání. V rozsáhlém blogu jsme zachovali škálovatelnost stránek do budoucna.

Při spuštění nezapomeňte na kontrolní seznam – google analytics, remarketing, newsletter, SSL, cookies.

Mnoho projektů má tendenci v závěrečné fázi zanedbávat to, co je činí jedinečnými. Naštěstí díky našim vyladěným interním procesům si tyto věci hlídáme a nezapomněli jsme ani na dnes již základní nastavení účtu a propojení při spuštění. Není nic horšího, než když se rok po spuštění webu rozhodnete spustit online kampaň a zjistíte, že jste po celou dobu nesbírali žádná data. Závěrečná práce může trvat hodinu/dvě, ale má obrovský význam pro další život, budoucnost webu.

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesign

monika stabova webdesignmonika stabova webdesignmonika stabova webdesignmonika stabova webdesign