berndorf 2

Produktové fotografie pro Berndorf Sandrik

Pro projekt kulturastolovania.sk jsme s naším skvělým fotografem vytvořili kompletní katalog produktů jako i stylizovaných aranžovaných fotografií s jeho využitím. Produktová fotografie nerezových, chromových a stříbrných výrobků s vysokým leskem je velmi specifická a technicky náročná. Vyžaduje nesmírné úsilí a přesnou práci zkušeného fotografa jakož i týmu lidí v postprodukci, kdy se retušováním vyhlazují některé nedokonalosti. V krátkém čase jsme dokázali nafotit, vyretušovat a dodat sortiment s více než 400 kusy příborů a jiných výrobků. Pro nás i pro klienta bylo nesmírně důležité, aby na webu prostřednictvím skriptů na přiblížení fotografií bylo vidět každý detail a vysokou kvalitu jejich výrobků. Tento cíl se nám podařilo splnit a výsledek byl excelentní.

Dále pro část projektu sloužícího pro inspirace a šíření povědomí o pravidlech stolování jsme aranžovali výrobky do několika odlišných scén. Každá situace byla jiná a odrážela typ využitých výrobků zasazených do specifického prostředí. Užili jsme si i foodstyling a výsledkem byla série krásných, vysoce kvalitních autorských fotografií které byly značnou přidanou hodnotou celého webového projektu.

Věříme, že technická náročnost a celkové provedení fotografie s postprodukcí vás přesvědčí o našich schopnostech a v případě zájmu se na nás v této problematice obrátíte.

Projekt: Berndorf Product Photography
Art Director: Martin Kuspal
Klient: Berndorf Sandrik s.r.o., Slovensko a Rakousko
Rok: 2015

www.diningculture.eu