#packaging #design #protein #bar #chocolate #byMAISON

Co může být lepší, než pracovat na obale pro váš oblíbený produkt? Naším cílem bylo vytvořit obalový design, který bude nápaditý, bude se lišit od konkurenčních výrobků a vynikne jeho jedinečnost. V návrzích jsme zohledňovali různorodost cílové skupiny, vždyť proteinové tyčinky nejí jenom muži, kteří tráví celé dny v posilovně.

Nejvýraznějším prvkem designu jsou „chutné“ ilustrace z dílny našeho dvorního ilustrátora. Jsou doplněné jemným barvami podobného tónu v případě ovocných variant a tmavohnědou v případě čokoládové verze. Dále jsme se zaměřili na jemně stylizovanou prémiovou typografii. Design jsme očistili od zbytečných a rušivých prvků, aby vynikly ilustrace.

Borůvkovou příchuť jsme doplnili tóny modré a fialové a u karamelové jsme zůstali věrni odstínu hnědé a oranžové. Tyto barvy jsme využili i u čokoládové verze, kde dominuje písmo, zatímco pozadí se změní na tmavohnědé.

Proteinové tyčinky s naším obalem jsou potěšením nejen pro jazyk, ale i pro oči. S naší pomocí si je vychutnáte na 100 %.

raw bar packagingraw bar packagingraw bar packagingraw bar packagingraw bar packaging