#branding #packaging #fruit #tea

Obaly pro značku Bercoff připravujeme již několik let. Máme za sebou několik úspěšných produktových řad, které jsme buď faceliftovali, nebo kompletně navrhli. Značka Bercoff se stále těší úspěchu v maloobchodním prodeji na Slovensku a v České republice, kde její vybrané produkty patří k lídrům trhu.

Náš největší přírůstek do portfolia obalového designu značky Bercoff se týká oblasti čajových směsí. Jedná se o prémiové ovocné a vitaminové čaje.

Všechny obaly mají společnou nosnou geometrii tvořenou středovým štítem a dvěma vybranými kusy ovoce, které dominují kompozici obalu. Do spodní části krabičky zasahuje tkaný košík, který se opakuje na všech obalech.

bercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packagingbercoff tea fruit packaging