klient logo fatra

#fatra, #packaging, #3dgraphics, #mineralwater

Fatra je jednou z nejznámějších minerálních vod na Slovensku. Díky svému jedinečnému složení má příznivé účinky na trávicí trakt. Je vyhledávaná pro léčbu, ale i pro každodenní pití.

Velmi nás potěšila možnost podílet se na komunikaci značky Fatra. Zadáním klienta bylo komunikovat sdělení o omezeném množství vody. Po výpočtu vydatnosti pramene dospěl k číslu 3 litry na jednoho Slováka za rok. Toto sdělení se nám velmi líbilo, a tak jsme se rozhodli uchopit ho výrazným 3d vizuálem. Díky našim skvělým 3d grafikům jsme vytvořili klíčový vizuál, který jsme pak přenesli na silně deformovaný sleeve šesti obalu. DTP oddělení agentury mělo plné ruce práce s hledáním optimálních deformačních zón. V případě Fatry byla silná deformace obalu způsobena silně deformovaným tvarem lahve.
Vizuál kampaně se podařilo úspěšně přenést na obal, stejně jako se vyhnout nevhodným deformacím v nejkritičtějších místech. Děkujeme společnosti Fatra za možnost podílet se na komunikaci značky.

fatra packaging sickpack 3dfatra packaging sickpack 3dfatra packaging sickpack 3dfatra packaging sixpack 3d 004 newfatra packaging sickpack 3d