klient logo rajo

#rajo #vegan #packaging #slovakia

Společnost Rajo se dlouhodobě věnuje vývoji výrobků na rostlinné bázi. Výsledkem této neocenitelné práce je nová řada rostlinných produktů Rajo Vegan. Naše agentura se stala hrdým partnerem pro přípravu packaging designu, a to od logo po přípravu tiskových dat.
Rajo Vegan je ideální alternativou živočišných mléčných produktů. Překvapí svou krémovostí a lahodnou chutí. Celá řada dostala certifikát V-Label.
Našim zadáním bylo připravit design koncept, který by zaujal na první pohled a byl dobře rozeznatelný v regálovém vystavení na prodejně. Zářivá zelená akvarelová barva a dokonale krémová jídla byla pro nás jasnou volbou.
Děkujeme marketingovému týmu Rajo za důvěru a možnost se podílet na zrodu nové řady Rajo Vegan.
A co si dáte k jídlu vy? Krémovou polévku, smetanovou omáčku, jako dezert Tiramisu, nebo ovocný pohár se šlehačkou? Jedno je jasné, už nemusíte dělat kompromis, díky 100% rostlinnému složení si můžeme vychutnat svá oblíbená jídla v lehčím provedení.

rajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packagingrajo vegan packaging