klient logo rajo

#packaging #design #tvaroh #rajo #byMAISON

Návrh obalu pro řadu ochucených sýrů

Po úspěchu redesignu produktové řady Cottage Cheese nás společnost Rajo a.s. oslovila, abychom vytvořili design obalů a celkový vzhled nového produktu Fit Cottage Cheese. Cílovou skupinou byli opět mladí a dynamičtí lidé, kteří preferují aktivní a zdravý životní styl. Fit Cottage Cheese společnosti Rajo je jedinečný díky nízkému obsahu tuku a zvýšenému obsahu bílkovin.

Fialová identita jako podpůrný prvek pro produkty FIT.

Naším záměrem bylo vytvořit výrazný design obalu, který by na tento nový výrobek na pultech upoutal pozornost. Proto jsme zvolili netradiční fialovou barvu, která slouží jako základ pro všechny příchutě výrobku. Výrobek se tak barevně neliší podle druhu a dojem z jeho umístění v regálu nenarušují různé barvy. Rajo naši myšlenku podpořil a my jsme mohli přistoupit k výběru výrazně stylizované typografie, vytvoření loga a dopracování celkového konceptu výrobku do konečné verze.

Od nápadu přes tisk až po vizualizace.

Řešení, které jsme dodali, zahrnovalo nejen nápad, grafický návrh vizuálů a tiskových materiálů, ale také finální 3D vizualizaci produktu. Oproti původnímu obalu používanému pro sýr Cottage byl doplněn o upravený průhledný plastový obal s chytře umístěnou lžičkou. Ten jsme vymodelovali do posledního detailu a napasovali na finální vizualizaci.
Spolupráce se společností Rajo a.s. byla opět skvělá a těšíme se na další společný projekt, který, jak věříme, bude stejně úspěšný jako ty předchozí.

rajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packaging