klient logo rajo

#packaging #design #tvaroh #rajo #byMAISON

Obalový design pro sérii ochucených tvarohů

Po úspěchu redesignu produktové řady Cottage Cheese nás společnost Rajo oslovila s přípravou návrhů obalového designu a celkového vzhledu nového výrobku, Fit Tvaroh. Cílovou skupinou byli opět mladí a dynamičtí lidé, kteří preferují aktivní a zdravý životní styl. Fit Tvaroh od Rajo je jedinečný svým nízkým obsahem tuku a zvýšeným obsahem bílkovin.

Naší ideou bylo vytvořit odlišný obalový design, který by na tento nový produkt na pultech výrazně upozornil. Proto jsme zvolili netradiční fialovou barvu, která slouží jako podklad pro všechny příchutě výrobku. Produkt se tak barevně neliší podle typu a na prodejnách se dojem z jeho umístění netříští různorodou barevností. Rajo náš záměr podpořilo, a tak jsme mohli postoupit k výběru silně stylizované typografie, tvorbě loga a dotvoření celkového konceptu výrobku do finální verze.

Součástí námi dodaného řešení nebyla jen idea, grafické návrhy vizuálů a tiskové podklady, ale i finální 3D vizualizace produktu. Ten byl oproti původním obalům použitým pro Cottage Cheese doplněn o upravený průhledný plastový kryt se šikovně umístěnou lžičkou. Vymodelovali jsme packshot do posledního detailu a osadili do finální vizualizace.

Spolupráce s Rajo a.s. byla opět skvělá a my se těšíme na další společný projekt, který bude stejně úspěšný jako ty dosavadní.

Projekt: Packaging for Rajo Fit Tvaroh
Art Director: Martin Kuspal
Klient: RAJO a.s., Slovensko
Rok: 2015

www.rajo.sk

rajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packagingrajo fit tvaroh packaging