#packaging #design #julesverne #chia #protein #ilustrace #byMAISON

Série obalového designu pro chia a proteinové kaše vychází ze společného vizuálního motivu chlapce letícího v balonu. Naším cílem bylo vytvořit příjemný, sympatický a jemný design s charakteristickým a dobře rozpoznatelným vizuálním prvkem. Klient od nás vyžadoval vyhnout se jakýmkoli vizuálním klišé, která jsou v tomto segmentu přítomna na slovenském trhu. S velkou radostí jsme se vyhnuli simulacím dřevěných textur nebo aranžování ingrediencí do hravých tvarů. Rozhodli jsme se vytvořit obal, jehož vizuální identita bude dlouhodobě přizpůsobitelná aktuálním trendům ve vizuální komunikaci a zároveň poslouží jako nadčasový element, na kterém bude značka stavět.

Proč náš kreativní ředitel vybral právě motiv chlapce cestujícího v balonu na obalový design instantních kaší?

Instantní snídaně zabalené po malých dávkách jsou ideální na každé malé i velké dobrodružství. S tím se nám jednoznačně spojuje čtení příběhů od Julese Vernea, které byly součástí našeho dětství. Krátké dílo Šest neděl v balonu posloužilo jako inspirace pro našeho ilustrátora, který do balonu usadil na místo dvou viktoriánských cestovatelů malého chlapce. Ruční ilustrace tomuto obalu dodává určitou řemeslnou úroveň a je vždy jednoznačně přidanou hodnotou pro jakékoli vizuální dílo.

bercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustrationbercoff kase packaging design ilustration