#packaging #panini #crocodille #italy #byMAISON

Naším zadáním bylo vytvořit obalový design, který by spojoval prvky typické italské architektury s moderním, ale stále přívětivým vzhledem obalové grafiky.

Pro čtyři různé příchutě jsme vybrali specifické, dobře rozpoznatelné architektonické ikony. Při tvorbě tohoto obalového designu jsme se chtěli vyhnout typické perokresbě a pro ilustraci jsme zvolili vlastní, stylizovanou grafickou podobu. Každá ilustrace je tvořena zjednodušenou napojovanou linkou se specifickou formou zalomení. Vyobrazené budovy následně jemnou jednotnou linkou přecházejí do vyobrazení svého okolí ve formě krajiny. Až si budete příště pochutnávat na křupavém Panini, možná si tohoto malého roztomilého detailu všimnete. Jestli vám to alespoň trochu zpříjemní spotřebitelský zážitek, naše práce byla úspěšná.

Kompozice obalového designu je velmi jednoduchá a přehledná, s důrazem na dobrou rozpoznatelnost jednotlivých variací výrobků. Color coding je sytý a jednoznačný, aplikovaný na výrazném štítě spolu s logem Panini by Crocodille. Pozadí je jemným podkladem pro ilustraci, stylizované do podoby potravinářského balicího papíru.

packaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodillepackaging Panini by Crocodille