#packaging #ice&hot #caj #bercoff #klember #byMAISON

Obalový design nás baví. A o to víc, když jde o nový a originální výrobek. Firma Bercoff si u nás objednala obaly pro jejich novou produktovou řadu, kterou jsou Ice&Hot čaje. Unikátní jsou tím, že si je můžete vychutnat jako ledový čaj, ale zároveň jsou vhodné i pro přípravu horkého nápoje, který vás zahřeje.

Zadáním bylo vytvořit obal, který bude moderní a bude odrážet odvahu a chuť experimentovat. Proto jsme zvolili výraznou růžovou a limetkovou barvu, díky nimž se obaly stávají nepřehlédnutelnými. Jako další prvek jsme vybrali kombinaci vícero fotografií, s nimiž si naši grafici vyhráli a spojili je do svěží grafické montáže. Abychom do etikety vnesli harmonii a zjemnili už dostatečně výrazné elementy, stavěli jsme na jednoduché typografii a čistém bezpatkovém písmu.

Celkově působí obaly pro Ice&Hot čaje svěže a exoticky. Pro Bercoff jsme připravili design pro 2 příchutě – mango s marakujou a yerba maté s bezovým květem. Těchto čajů si v obchodě určitě všimněte.

bercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot teabercoff ice hot tea