#pate #packaging #design #fermesauvage #ilustrace #byMAISON

Na začátku jsme si řekli, že tento design bude o třech věcech. Ilustrace ve stylu dřevorytu, maximálně jednobarevný potisk a jednoduchý branding postavený na uvolněné, kaligrafické typografii ve formě blown-out loga.

Obalový design projektu Ferme Sauvage měl podle nás působit jako harmonické řešení řemeslného přístupu ke grafice, schválně omezené jednobarevnosti celého obalu, ale zároveň podtrženého moderním pohledem na estetiku v této oblasti.

Nechtěli jsme, aby výrobek působil zbytečně luxusně nebo nedostupně. Právě naopak, jde nám o rovnováhu mezi hravostí, moderností a tradiční řemeslnou prací.

Náš talentovaný ilustrátor se chopil příležitosti a vytvořil sérii nádherných obrazů zvířat. Roztomilá kachna, běžící zajíc a mohutný divočák se vzájemně vizuálně doplňují a navazují na sebe, což přispívá k jejich funkcionalitě sekundárního grafického prvku vizuální identity projektu. Získat pro projekt tak pěknou a funkční sérii grafických prvků je skvělé pro další tvorbu marketingových materiálů, ať už se jedná o DTP nebo online, jejich využití je neomezené.

packaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉEpackaging Paté illustrated MAISON D'IDÉE