#bageterieboulevard #food #delivery #application

Představujeme jeden z dlouhodobých projektů, který jsme měli na stole – design webu a aplikace pro BBDOMU.cz. Nové webové stránky a aplikace jsou již v provozu a vy si nyní můžete doma vychutnat nejen křupavé bagety, ale téměř vše, co značka Bageterie Boulevard nabízí. Ať už se rozhodnete pro vyzvednutí v jedné z mnoha franšízových poboček, nebo pro doručení domů, jídlo vám bude doručeno včas.

Klient nás oslovil s požadavkem na návrh webových stránek a aplikací. Webové stránky prošly kompletní analýzou a revizí odborníka na UX. Nakonec bylo předloženo několik doporučení. Úkolem bylo navázat na silnou identitu Bageterie Boulevard, dodržet všechna doporučení odborníků na UX a vytvořit design pro počítače, mobilní zařízení a aplikace. Máme rádi projekty, které se v průběhu času mění a vyžadují analýzu a nové poznatky o chování zákazníků. Nejenže posouvají klienta dál, ale také nás nutí přemýšlet ve větším měřítku a hledat nová řešení.

bageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui uxbageterie boulevard food delivery app design ui ux