#logo #branding #photography #webdesign #sicav #ceskomoravskyfond

Vytvořili jsme identitu investičního fondu SICAV. Základem důvěryhodnosti jsou dokonale vyladěné webové stránky s vlastními fotografiemi.

 

Identita a webová prezentace musí být důvěryhodná.

Poprvé jsme byli osloveni, abychom vytvořili webové stránky. Během diskuse však vyšlo najevo, že potřebujeme vytvořit plnohodnotnou identitu, protože investiční fond má mnoho aktivit i v offline sféře. Začali jsme logem, které navazuje na česko-moravskou tradici a ve svém erbu vyvolává dojem určitého konzervatismu vycházejícího ze zkušenosti. Tento motiv jsme pak přenesli na webové stránky a do tisku.

V samotné tiskové aplikaci – vizitkách, hlavičkovém papíru, obálkách a brožurách – jsme vyřešili dostatek prvků, které jsme mohli přenést online, čímž jsme vytvořili předpoklad pro snadnější aplikaci návrhu a hlavně pro zachování jednotného grafického vizuálu.

Autentický obsah jako identifikátor spravedlivého přístupu

Záměrem klienta bylo co nejlépe ukázat, že za projektem stojí skuteční lidé z České republiky, jejichž cílem je poskytovat nejlepší služby ve svém oboru. Za tímto účelem jsme se ujali fotografování interiéru společnosti přímo s ředitelem fondu, který pochopil, že jako klíčový sponzor a konzultant musí být na titulní straně. Varianty fotografií s důrazem na větší celky i detaily nám umožnily připravit množství kvalitního obsahu pro další použití na webových stránkách a v brožurách.

Vývoj webových stránek, služby, rychlá odezva

Po návrhu a focení proběhlo třídění informací, doladění copywriterem a vývoj webu byl dokončen během několika dní. Standardně jsme připojili klientovu analytiku, správce souborů cookie, propojili mapy, nastavili https (certifikát SSL) a doladili responzivní web pro aplikace iOS i Android. Součástí webu je také přímý kontaktní formulář pro uživatele, kteří stále preferují tento způsob prvního kontaktu. Mají také přímou adresu a telefonní číslo, protože každý je jiný a nechceme si zavírat dveře nedostatkem informací.

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesign

ceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesignceskomoravsky fond sicav webdesign