#branding #illustration #packaging #design #bivoj #byMAISON

Rebranding značky Bivoj jsme začali vytvořením propracované ilustrace legendárního Bivoje, na níž je samotný brand postaven.

Tato šikovně zvládnutá ilustrace postavy nesoucí holýma rukama uloveného divočáka funguje dokonale jako sekundární grafický prvek vizuální identity značky. Dodává ten správný řemeslný nádech samotným obalům, které jsme kompletně přepracovali.

Věříme, že si stejně jako my i vy tento brand zamilujete.

Naše agentura hrála klíčovou roli v procesu transformace této malé rodinné firmy. Opět jsme se podíleli na kompletním procesu rebrandingu, který začal konceptem značky a dospěl až k úplnému naplnění v podobě designu obalů. U obalů jsme se odvážně rozhodli pro výběr barev a celkové téma. Ukázalo se, že to bylo skvělé rozhodnutí, a výrobky se rychle a úspěšně rozšířily do řetězců.

Velmi detailní ilustrace legendárního hrdiny v kombinaci s dosud netypickou modrou barevnou paletou dává produktu na pultech českých obchodů výrazně vyniknout. Celý redesign vedl k zařazení výrobků do celostátních prodejen. Obaly se ukázaly jako skvělý nástroj, který značku posunul k novým spotřebitelům.

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

Bivoj ham packaging

 

bivoj packaging rebrandingpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrandpackaging Bivoj rebrand