#packaging #foodstyling #fotografie #varmuza #byMAISON

Chutná fotografie, která zaručí, že se vám začnou sbíhat sliny, je základem úspěšného packagingu pro potravinové výrobky určené na prodej ve velkých řetězcích. U pomazánek Varmuža jsme naplno využili naše síly a výsledkem je obalový design pro tři nové příchutě z již existující produktové řady.

Prvním krokem bylo pořízení fotografií. Aby byly pomazánky v regálech nepřehlédnutelné, bylo potřebné dovést každý detail do dokonalosti. Celou produkci jsme zvládli sami, od foodstylingu po focení v našem ateliéru a postprodukci.

Vzhledem k tomu, že šlo o doplnění výrobků do již existujícího produktového portfolia, byl grafický styl do jisté míry předurčený. Jeho bezchybné provedení mají na svědomí naši kolegové grafici, kteří se postarali, aby každý jeden element byl perfektní a jako celek působil uceleně, elegantně a především lahodně.

Kromě toho je příprava fotografií velká zábava. I celé focení jsme si nesmírně užívali. A vy si, doufám, užijete výsledek naší práce, samozřejmě spolu se skvělými pomazánkami.

packaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankypackaging varmuza pomazankyvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packagingvarmuza packaging