klient-logo-pumpa

#logo #branding #packaging #pumpa #evcharging

Na výjezdu z Prahy si konečně budete moci v klidu nabít Teslu, přihodit pečené kuře a čerstvé pečivo a vyrazit na chatu na 6 km D1 u Průhonic. Koncept PUMPA je první svého druhu v České republice. Kombinuje gastro s elektrickým nabíjením. Velkou výhodou je umístění projektu. Dlouhou dobu nebylo na výjezdu z města žádné zařízení, kde by se dalo rychle vzít jakékoliv jídlo na cestu. Jedinou výjimkou byla zastrčená prodejna rychlého občerstvení amerického řetězce.

Naším úkolem bylo vytvořit logo a vizuální identitu celého konceptu. Na jeho přípravě jsme se podíleli dlouhou dobu a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Klient zvolil moderní a sebevědomý přístup. Součástí řešení, které jsme dodali, bylo zajištění dodavatelů všech obalových materiálů, od balicího papíru, papírových sáčků až po kelímky na kávu. Všechny obalové materiály nesly naši výraznou vizuální identitu projektu.

Vizuální identita je založena na výrazné typografii a dvou paralelních liniích. Logo je deformováno a otáčeno, aby působilo dynamicky. Koneckonců celý projekt je určen pro lidi na cestách. Značka je později redukována na ikonický symbol P se zkrácenými vodorovnými liniemi, které se vzájemně doplňují a na větších plochách tvoří nekonečný vzor.

logo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpalogo packaging pumpa