klient logo giti

#giti #print #materials #dtp

Když nás společnost GT Radial oslovila, abychom vytvořili nový designový koncept, věděli jsme, že před námi stojí velká výzva. Po provedení důkladného průzkumu jsme vyvinuli sadu klíčových vizuálů s využitím 3D grafiky, abychom dosáhli úplné kontroly nad vizuály a lepší možností vyobrazení jedinečných benefitů každého produktu.
Nové klíčové vizuály byly implementované do všech komunikačních materiálů, čímž byla zajištěna konzistentní identita značky. Poskytli jsme také návod na implementaci nových vizuálů, abychom dosáhli sjednocení.
Nový koncept design a klíčové vizuály měly velký úspěch u klienta a jeho zákazníků, a brand GT Radial si vytvořil silnou vizuální identitu po dobu následujících pěti let.
Jsme vděční za příležitost spolupracovat s GT Radial a dodat kvalitní koncept design a klíčové vizuály. Děkujeme, že jste nám svěřili tak důležitý projekt.

giti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial brandinggiti gtradial branding

Desktop Publishing (DTP servis) pro globálního výrobce pneumatik GITI Tire.

Poskytujeme kompletní DTP servis (Desktop Publishing) pro GITI Tire. Připravujeme komunikační materiály v souladu s media plánem společnosti.

Giti Tire je společnost sídlící v Singapuru, nabízí široký výběr pneumatik. Společnost dodává pneumatiky do více než 130 zemí a patří mezi největší světové pneumatikářské společnosti.

Před rokem se na nás klient obrátil se zadáním přípravy POS materiálu pro jeden z produktu jejich portfolia. Díky naší schopnosti pohotově reagovat a preciznímu zpracování zadání se naše spolupráce rozrostla a momentálně zastřešujeme kompletní přípravu materiálů na letní a zimní sezonu a poskytujeme servis na měsíční bázi. Spolupráce zahrnuje přípravu větších katalogů, brožur, letáků, produktových listů, web bannerů, animace, vizuálů pro tištěnou reklamu a jejich adaptace pro jednotlivé země.

print materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials gitiprint materials giti

print materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradialprint materials gtradial