logo breadway klient

#breadway #bakery #darkseries #photography #byMAISON

Výrobky jsou fotografovány v našem vlastním fotoateliéru. Klientům tak poskytujeme komplexní služby počínaje fotografováním obalového designu a tiskovým dohledem. Při dlouhodobé spolupráci klienti oceňují, že máme jejich značku takříkajíc na očích. Víme, co klient chce, i když to někdy není schopen vyjádřit. Již několik let se věnujeme fotografování a food a product stylingu. Na celý proces fotografování po celou dobu dohlíží náš kreativní ředitel a hlavní grafik projektu. Díky tomu jsme schopni pro naše klienty zajišťovat nepřetržitě vysokou úroveň fotografování potravin.

Česká pekárenská společnost Breadway, pro kterou jsme úspěšně zvládli kompletní redesign obalů, nás oslovila s žádostí o vytvoření série fotografií pro propagační účely a také pro jejich webové stránky. Dostali jsme k fotografování několik druhů pečiva, které jsou považovány za nejúspěšnější jak v prodeji, tak v oblibě zákazníků. Z vlastní zkušenosti můžeme také potvrdit, že se nejedná o přehnané reklamní tvrzení, ale o tvrzení založené na pravdě, což se potvrdilo i tím, že jsme po focení vše snědli nebo rozdali přátelům.

Vydali jsme se cestou soumraku, který dodal foostylingu nádech rustikality díky kombinaci krásného starého dřeva, propriet shromážděných kolem bazarů a měkkého, dramatického světla, které vrhal malý skrytý zdroj. Tento styl se s oblibou používal v italském malířství (italské chiaroscuro) v 15. a 16. století. Odvozená metoda tmavých předmětů dramaticky osvětlených sloupcem světla z malého a často skrytého zdroje se nazývá temnosvit nebo tenebrismus. Základním principem pro nás bylo zdůraznit formu a celkový tvar pečiva, čehož se nejlépe dosáhlo dopadem světla v pásu, který dopadal pouze na část scény. Poslední a nedílnou součástí fotografie byl retuš, který dodal snímku ten správný a vytříbený punc fotografie s výsledkem, který uspokojil obě strany. Předložené fotografie komplexně splňují požadavky klienta a jejich variabilita umožňuje použití ve více médiích pro různé účely, od propagace celkové značky až po samotnou prezentaci produktu klienta.

photography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seriaphotography breadway tmava seria