logo breadway klient

#breadway #bakery #lightseries #photography #byMAISON

Na začátku projektu jsme pro klienta vytvořili nový design obalu a poté jsme začali vytvářet další komunikační materiály. Hned na začátku projektu je vhodné vytvořit velkou databázi fotografií. Nepovažujeme za vhodné spoléhat se při tvorbě jakýchkoli komunikačních materiálů na zahraniční databáze fotografií. Při práci s konkrétními produkty je samozřejmě správné mít co nejvíce vlastních fotografií pořízených v jednotném vizuálním stylu. Jednotný rukopis fotografa napříč celým portfoliem produktových a náladových fotografií se nakonec podepíše na soudržnosti vizuální komunikace značky.

Další z řady úspěšných spoluprací s pekárnou Breadway, která je nám tak blízká. Naše studio opět zaplnilo neodmyslitelně dokonalé a nejen na pohled, ale i na chuť křupavé a čerstvé pečivo. Tato komise se nám prostě líbí, co víc dodat. Je to poezie, když celý ateliér voní čerstvým pečivem, které se někdy dokonce vaří v páře, a my máme příležitost vyjádřit se ve fotografii a foodstylingu, který je nám tak blízký. Zvolili jsme minimalistický přístup, který nechal vyniknout nádherným tvarům samotného pečiva, jeho texturám a ingrediencím. Kompozice jakoby zalité ranním sluncem přirozeně evokují snídaňové scény, které samy o sobě navozují dojem uvolnění a klidu. Série foodstylingových fotografií jednoduchým, ale výstižným způsobem odráží dokonalost tvarů pekařských výrobků, jejichž samotný tvar dokonale vystihuje atmosféru.

Na našich produkčních fotografiích jsou jako vždy originální námi vytvořená pozadí, v tomto případě dřevěná prkna speciálně připravená pro danou scénu. Dřevěné podložky pod pečivo, utěrky, to vše dokonale zapadá do atmosféry a ve většině případů je také dokončeno v našem studiu, aby dokonale podtrhlo zamýšlenou atmosféru. Zvláštní péči věnujeme bylinám a dekoracím, které používáme k dotvoření scény. Někdy je těžké najít ten správný bazalkový květ mimo sezónu a trvá to dlouho, ale nakonec to scéně dodá život a neodmyslitelný nádech svěžesti. Jako vždy přišla na závěr retuš, která fotografii posunula o další úroveň a výsledek zaslaný klientovi zcela splnil jeho požadavky a očekávání.

photography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seriaphotography breadway svetla seria