logo klient mäspoma

#packaging #design #maspoma #slovakia #byMAISON

Znovunaplnitelné mlýnky s kořením

Práce na designu produktové řady plnitelných mlýnků pro Mäspomu nás vážně bavila. Klient přišel s úplně novou řadou výrobků do svého portfolia. Obal je zároveň nositelem konkurenční výhody, neboť je na lokálním trhu jediný s funkcí opětovného naplnění. Obalový design pracuje s matně stříbrnou nálepkou. Škála výrobků je široká, a tak obalový design pracuje s barvou a hravou typografií jako hlavními rozlišovacími prvky jednotlivých příchutí. Logo výrobce jsme záměrně zredukovali na monografické vyobrazení pozitivu v tmavě šedé.

Pro produktovou řadu znovunaplnitelných mlýnků jsme navrhli a kompletně zpracovali brand manuál, jakož i jeho aplikaci pro promo výrobky. Součástí brand manuálu byl design reklamních předmětů, kumulativních a propagačních materiálů. Sekundárním grafickým prvkem, který je charakteristický pro celou produktovou řadu, je přírodně zelené pozadí s volně poletujícími lístky bylin a koření, které se vždy přizpůsobují celkové kompozici grafiky. Součástí řešení obalového designu bylo i navržení a zpracování dárkové kazety, která je pokryta právě zeleným motivem a sekundárními prvky.

Projekt: Maspoma Spices Product Packaging Design
Art Director: Martin Kuspal
Konzultace: Igor Lucansky
Klient: Mäspoma spol. s r.o., Slovensko
Rok: 2015

www.maspoma.sk

05-mlynceky-male03-mlynceky-2maspoma-mlynce.-2maspoma-mlynce.-3maspoma-mlynce.-4maspoma-mlynce.-5maspoma-mlynce.-6maspoma-mlynce.-7