Různé velikosti obalů pro zpestření produktové řady

Podle nás je skvělé, když se vaše výrobky mohou zabalit do obalů různých velikostí a tvarů. Každý rozměr balení poskytuje specifický úhel pohledu na výslednou kompozici grafického designu. Při navrhování koncepce obalového designu hledáme právě ten kompromis, který prochází celým spektrem formátů balení. V tomto případě jsme takové řešení našli právě při využití variování textur na pozadí metalického pásu matné stříbrné s potiskem černobílé fotografie rostliny, doplněné o zkosenou patkovou typografii v desaturované modré barvě, která koresponduje s barevnou škálou výrobků.

Čerpání inspirace pro vzory textur na obalech

Design textur nebo jakýchkoliv elementů použitých na obalech často vychází z přírodních motivů. Zatímco krajní nádoby byly inspirovány prokládanými mušlemi, střední dvě reflektují vzorec s florálním motivem.

Rovnováha mezi fotografií a ilustrací v obalovém designu

V tomto případě je fotografie komponentu (byliny) černobílá a zastává v kompozici výhradně doplňkovou funkci pro rychlejší rozlišení typu výrobku. Hlavním motivem každého obalu je právě přírodní motiv v opakovaném vzorci na pozadí. Tyto dva prvky nakonec vystupují harmonicky, bez zbytečného zaměření se na generické zobrazení rostlinných komponentů, které v typické zelené na většině obalů spíše nudí, než zaujmou.

Herbal-c-1Herbal-c-3Herbal-c-4Herbal-c-5Herbal-c-2