Dělat design pro bageterie Boulevard je splněným snem a velkou výzvou zároveň

Když jsem před více než pěti lety strávil poprvé v Praze trochu více času, nedokázal jsem si nevšimnout dokonalé vizuální identity a špičkového food-styling jedné unikátní fast-food frančízy. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se jednalo o Českou značku. Obstát v marketingové soutěži mezi největšími hráči jakými jsou McDonald ‚nebo KFC chtělo nejen dávku pořádné odvahy, ale také skvělý tým lidí jedinečných vlastností. Kromě skvělého marketingového managementu, který nám přesně ví říci co hledá, ale přitom nám ponechá dostatek místa pro kreativitu (což považujeme za velmi náročné z hlediska držení určité kontroly a zároveň otevřenosti vůči novým nápadem), musíme poděkovat za opravdu profesionální spolupráci s foto studiem COTASHON, které naši grafickou ideu vždy bez problémů provede se stoprocentní přesností do reality. Nic netěší grafika víc, než když dojde k přesné a precizní realizaci jeho myšlenky.

Pozor na to, co si v Praze přejete, může se vám to totiž opravdu stát

Mám podezření, že cokoliv si v Praze při sklenici dobrého piva přeji, do tří let se mi splní. Tak, jak jsem si před pár lety přál být součástí tvorby těchto skvělých vizuálů tak propracované značky, si dnes přeji, aby byla pro nás Praha i nadále místem, kde můžeme uplatnit náš talent v těch nejnáročnějších projektech.

U značky Bageterie Boulevard nás navíc těší, že jsme součástí její expanze na zahraniční trhy. Ze skvělé nabídky lahodných baget, nápojů a fit sendvičů, jakož i sezónních specialit si můžete vybrat už i v prvních dvou provozech v Bratislavě.

A co navrhujeme dál?

Rádi bychom se s vámi podělili o více informací, ale je to přísně tajné, nové menu bude opravdová lahůdka pro labužníky. A to nejen foto-grafická!

design Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉEdesign Bageterie Boulevard Spring MAISON D'IDÉE