#protein #shake #3dgrafika #cgi #kreativa #reklama #kampaň

Pro klienta jsme vytvořili další chutný a hravý vizuál pro promo proteinového nápoje. Začali jsme skicováním různých variací kompozice, materiálů a po konzultaci s klientem jsme se pustili do tvorby finálního vizuálu.

Náš kolega Vlado opět odvedl skvělou práci co do modelování, tvorby materiálů, světla a renderingu. Celý klíčový vizuál jsme následně dali dohromady s kolegy, vytvořili jeho aplikace na všechna média a pustili komunikaci do světa.

Využívání 3D grafiky v reklamě bychom chtěli prosadit co nejvíce u klientů všech velikostí. Její nákladnost není tak dramatická, aby si ji nemohly dovolit i firmy s menším marketingovým rozpočtem. Investice do kreativního vizuálu, ať už s využitím profesionální fotografie nebo 3D grafiky, se vždy dobře vrátí v podobě unikátního a trvanlivého marketingového materiálu, se kterým se výborně pracuje.

3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake3dgraphics cgi protein shake