Webdesign pro jazykovou školu.

Drátěné kostry a přesná příprava pozadí.

Práci na webdesignu pro jazykovou školu jsme zahájili důkladnou přípravou podkladů ve spolupráci s klientem. Naše jasná vize celkové kompozice návrhu i jeho vizuálního stylu se klientovi hned od začátku líbila. U tohoto návrhu webu jsme se rozhodli umístit na úvodní stránku hned několik decentních, ale interaktivních grafických prvků. Navigační řešení propojuje akci při najetí myší se základními výběrovými prvky umístěnými v obdélnících pro zvýraznění kruhových prvků, které jsou rozděleny do tří základních kategorií. Návštěvník webu tak podvědomě vnímá barevné členění jednotlivých kurzů, které navazuje na hlubší logiku celkové vizuální komunikace projektu.

Rozdělení vyplývající z potřeby oddělit cílové skupiny.

Pro našeho klienta jsme implementovali dvě webové stránky, každou v několika jazycích. Samozřejmě jsme implementovali komplexní systém správy obsahu, který klientovi umožňuje kdykoli aktualizovat obsah webových stránek.
Novinkou byla úprava zobrazovacích funkcí v systému CMS pro strukturovaný obsah. Ty umožňují sbalit a znovu rozbalit některé části obsahu do přehledných bloků v grafice projektu.

Přepracování prezentačních materiálů.

Součástí projektu bylo vypracování designového manuálu a tiskovin pro jazykovou školu a zkušební centrum, jejich tisk a doprava.

cms js park webdesigncms js park webdesigncms js park webdesigncms js park webdesigncms js park webdesign