Logo a branding pro řeznictví

Každý chlap by měl znát jméno svého řezníka. S tímto musíme naplno souhlasit. Jelikož rádi vaříme, víme, jak je důležité, aby s vámi při výběru masa váš řezník. Doporučí vám vždy to nejlepší. Tak je tomu určitě u značky 4 Costole (čtyři žebra), která má ambici budovat silnou síť řeznictví s moderním vzhledem a tradičními hodnotami.

Ilustrace doprovázejí logo napříč celou corporate identity

Pro tuto koncepci jsme začali ilustrací loga, výběrem typografie a volbou doprovodných ilustrací, které slouží jako sekundární sjednocující grafický prvek celé komunikace. Logo design a celá firemní identita pracuje s černou, bílou a primární žlutou barvou. Řešení identity vychází z opakovaného aplikování ilustrací na různé prvky používané v řeznictví, ať se již jedná o balicí papír, tašky nebo tabule. Ilustrace výtečně ukázaly na polep auta, které slouží jako perfektní mobilní reklama v centru města. Koncepce celé značky sází na jednoduchou, jasnou a vizuálně poutavou komunikaci.

Obalový design pro hotové výrobky na prodejně

Rozšíření prodejen o rychlé občerstvení z místních masných výrobků, většinou ve formě malého sendviče nebo bagety, si přímo říkalo aplikovat identitu na balicí papír. Branding těchto jednorázových obalů za pomoci obyčejného papíru a provázku pomohl klientovi vytvořit pro oko ještě příjemnější a chutnější produkty.

 

Projekt: 4 console branding, logo, identita
Art Director: Martin Kuspal
Rok: 2015

butcher-2butcher-3butcher-4butcher-5butcher-6butcher-7butcher-8