klient logo meggle

#branding #packaging #meggle #design

Rádi se s Vámi podělíme o skvělou zprávu. Bezlaktózová řada MEGGLE Lactose free je v novém obalu. V rámci rebrandingu společnosti MEGGLE jsme připravili nový packaging design.

Bezlaktózové mléčné výrobky už dávno nejsou novinka. První bezlaktózové mléčné výrobky se objevili ještě na konci 70. let minulého století. Díky technologiím se dá na trhu objevit široká škála těchto výrobků. Zákaznici s určitými jídelními preferencemi si mohou vychutnat oblíbená jídla bez výčitek. Řada produktů MEGGLE Lactose free je dobře rozeznatelná na trhu. Logo s červenou značkou na místo písmena „O“ je dobře vidět z dálky a není složité jej objevit napříč světem.

V rámci rebrandingu produktového portfólia MEGGLE jsme obdrželi zadání na packaging redesign řady bezlaktózových výrobků Lactose Free a její rozšíření o další produkty. Nyní si mohou lidé, které omezuje příjem laktózy, vychutnat dezerty zdobené šlehačkou. Naším úkolem bylo připravit design koncept v souladu s novou vizualitou společnosti při zachování stávajícího loga, dále připravit kompletní tisková data podle technických požadavků tiskáren. U tohoto projektu jsme se potkali s vyzvou: připravit tisková data na soutisk a vejít se do šesti barev, aniž bychom dělali nějaký kompromis. Pro nás je důležité nejenom splnit technické požadavky, ale také docílit co nejlepšího výsledku. Finální podoba obalů po redesignu mluví sama za sebe.

meggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packagingmeggle lactose free packaging