klient logo nuevo progreso

#packaging #keyvisuals #photography

Dostali jsme příležitost pracovat na populární značce mexických potravin.

Nuevo Progreso je výrobcem autentických mexických potravin. Firma existuje už nějaký ten pátek. Majitelé firmy si zakládají na původu ingrediencí a jejich kvalitě, proto se jejich výrobky prodávají napříč celou Evropou.
Klient se na nás obrátil s požadavkem úprav obalového designu pro produktovou řadu tortill a tortilla chips. V rámci této spolupráce jsme připravili redesign packagingu, kompletní sady tiskových dat, sadu nových ikonek a revizi všech textů.

Společně s prací na packaging designu jsme připravili i sadu klíčových vizuálů, web bannerů a podklady pro veletrh v Budapešti. V rámci přípravy klíčových vizuálů jsme realizovali focení produktů ve spolupráci se špičkovým kuchařem Martinem Polačkem, tyto fotky jsme použili jak pro klíčové vizuály, tak pro packaging design.

A pokud budete v Praze, tak doporučujeme zajít na mexické jídlo do Mexicali Mercado Taco Bar v Praze 9. Není to jen tak nějaká restaurace, je to místo, kde společnost Nuevo Progreso začala svou cestu.

nuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packagingnuevo progreso natural packaging

nuevo progreso habanero packagingnuevo progreso habanero packagingnuevo progreso habanero packaging

packaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progressopackaging nuevo progresso